horoskopi bricjapi 2017

Bricjapi 2017

bricjapiHoroskopi Bricjapi 2017 , Karriera – Jeni te afte punetore dhe e keni qe nga femijeria te trasheguar seriozitetin e karrieres suaj. Gjithnje doni te realizoni deshirat dhe te shumtet prej jush ia dalin mbane, kjo fale Jupiterit ne shenjen tuaj i cili ju ndihmon here pas here.

Karriera per kete vit do te jete premtuese dhe plot surpriza. Mundohuni te mos ju shkoje dem asnje shans qe mund te ju vije gjate ketij viti. Ne pergjithesi do te jeni te kenaqur nga realizimet tuaja.

.

Bricjapi 2017 Dashuria – Ky vit do te jete pergjithesisht i qete, me perjashtim te nje momenti gjate veres, ku mund te debatoni me partnerin, sidomos nese ai i perket shenjes se Dashit, Demit, Peshqeve. Menyra se si do te perballeni me kete problem, do te percaktoj edhe ecurine e marredhenies suaj ne cift.

Ndersa per beqaret do te keni takime te reja por vetem disa prej jush do te jene ne gjendje te perfitojne dhe te perdorin armen sekrete ne momentin e duhur. Ju mungon romanca.

.

Bricjapi 2017 Puna – Perpiquni te mos i nderlikoni gjerat ne pune. Nese perballeni me nje mori kerkesash, evitoni te bini pre e panikut. Nuk eshte gjithmone e domosdoshme te gjeni zgjidhje krijuese. Nganjehere mjafton te perdorni metodat e zakonshme per zgjidhjen e problemeve ne pune. Ruhuni nga ziliqaret e rinj.

.

Bricjapi 2017 Familja – Ne rrethin familjar parashikohet per shenjen tuaj te keni nje periudhe te qete e te kendshme, harmonia nuk do t’ju mungoje. Gjate fundvitit pritet te keni nje mosmarrveshje familjare por e cila nuk do te zjase shume dhe do te zgjidhet. Persa i perket parashikimit te shendetit ruhuni nga virozat stinore.

.

Gjendja Shpirterore – Praktike.

.

Shenja qe shkoni me shume – Shigjetari.

.

Numrat e Fatit – 11, 14, 32, 41, 55.

Salva

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *