horoskopi akrepi 2017

Akrepi 2017

akrepiHoroskopi Akrepi 2017 , Karriera – Jeni te pershtatshem tek te gjitha profesionet qe vlersojne inteligjencen dhe kritiken; avokate te famshem, kerkues, zanatcinj shume te afte, burra biznesi shume te sukseshem, aktore me nje pamje seksuale. Shpirti juaj favorizon batutat pak te dhimbshme. Profesionet me te spikatura jane: kimik, psikolog, burre afarist, kerkues.

Te gjitha keto te mira shumica prej jush mund ti arrije nese ben hapat e duhura ne karriere, duhet te lini edhe pak kohen te veproje. Karriera juaj eshte shume premtuese prandaj shfrytezoni cdo mundesi qe ju jepet duke ndjekur edhe ndojehere keshillat e me te medhenjve.

.

Akrepi 2017 Dashuria – Kete vit duhet t’i kushtoni vemendje interesave te perbashkta, komunikimit me partnerin me qellim qe te kaloni momente sa me te kendshme. Nga ana tjeter, duhet te evitoni veprimet dhe vendimet e nxituara, te cilat mund te shkaktojne keqkuptime ne jeten tuaj sentimentale.

Perdorni armen tuaj sekrete pikerisht ate qe mendoni ju se eshte e duhura dhe cdo gje do te jete ne vije dhe do te kaloni periudha te paharrueshme. Beqaret pritet te kene marredhenie te reja dhe shume pak prej jush do te zhgenjehen.

.

Akrepi 2017 Puna – Do te veproni me mencuri dhe shpejtesi per te anashkaluar kerkesat e paarsyeshme qe do t’ju behen ne mes te ketij viti. Eproret do t’ju mbeshtesin sidomos kur ju te keni nevojen e tyre. Mos festoni shume heret per projekte qe duket se do te jene te sukseshme, por prisni deri sa ato te konkretizohen.

.

Akrepi 2017 Familja – Ne jeten familjare do te keni disa periudha jo te kendshme, por gjithcka do te kaloje pasi disa prej anetareve te familjes do te sjellin serish gezimin dhe harmonine. Ju keshillohet te largoheni per nje periudhe ne pushime familjare te relaksoheni dhe largoni streset e krijuara gjate vitit. Ne pergjithsi duhet te ruheni nga virozat sezonale.

.

Gjendja Shpiretore – Te kujdesshem.

.

Shenja qe shkoni me shume – Demi.

.

Numrat e Fatit – 6, 11, 14, 19, 59.

Salva

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *