Horoskopi ditor sot 29 korrik 2014

Horoskopi ditor sot 29 korrik 2014 0

Horoskopi ditor sot 29 Korrik 2014 Dashi Do keni vështirësi dhe probleme gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Si ju ashtu edhe partneri do kërkoni qe gjerat te bëhen sipas mënyrës suaj dhe nuk do bini dakord për asgjë. Beqaret do ndihen mire edhe ashtu si janë prandaj nuk do e kërkojnë me(…)

me shume

Horoskopi ditor 28 Korrik 2014

Horoskopi ditor 28 Korrik 2014 0

Horoskopi ditor 28 Korrik 2014 Dashi Nëse keni kohe qe jeni ne një lidhje, por kohet e fundit ju kane dale disa probleme te vogla, mire është te mundoheni t’iu gjeni zgjidhje te shpejte dhe te mendoni vetëm për te ardhmen. Nuk ja vlen te merreni gjate me gjera elementare. Beqaret do kenë një dite(…)

me shume

Horoskopi ditor sot 26 Korrik 2014, Bricjapi, Ujori, Peshqit

Horoskopi ditor sot 26 Korrik 2014, Bricjapi, Ujori, Peshqit 0

Horoskopi ditor sot 26 Korrik 2014, Bricjapi, Ujori, Peshqit   Bricjapi Dite mjaft romantike dhe emocionuese kjo e sotmja për te dashuruarit. Çdo çast do jete i bukur, prandaj nuk do dëshironi qe dita te marre fund. Beqaret nuk do preferojnë ta fillojnë sot një lidhje edhe pse mundësitë do jene te mira. Me financat(…)

me shume

Horoskopi ditor sot 26 Korrik 2014, Peshorja, Akrepi, Shigjetari

Horoskopi ditor sot 26 Korrik 2014, Peshorja, Akrepi, Shigjetari 0

Horoskopi ditor sot 26 Korrik 2014, Peshorja, Akrepi, Shigjetari   Peshorja Dite serish e vështirë kjo e sotme për te dashuruarit. Edhe pse do mundoheni shume, nuk do e ruani dot ekuilibrin. Neper mendje do ju shkojnë mendime pa fund. Beqaret me mire te mos ëndërrojnë shume sepse me pas realiteti do iu duket akoma(…)

me shume

Horoskopi ditor sot 26 korrik 2014, Gaforrja, Luani, Virgjeresha

Horoskopi ditor sot 26 korrik 2014, Gaforrja, Luani, Virgjeresha 0

Horoskopi ditor sot 26 Korrik 2014, Gaforrja, Luani, Virgjeresha   Gaforrja Do e konsolidoni lidhjen tuaj gjate kësaj dite dhe do i zgjidhni qe ne orët e para te mëngjesit problemet qe ju kishin dale. Nëse nga ana tjetër jeni ende beqare, sado qe te mundoheni te gjeni personin ideal nuk do ja dilni mbanë.(…)

me shume

Horoskopi ditor sot 26 korrik 2014, Dashi, Demi, Binjaket

Horoskopi ditor sot 26 korrik 2014, Dashi, Demi, Binjaket 0

Horoskopi ditor sot 26 Korrik 2014 Dashi Do bashkëpunoni fort me atë qe keni ne krah gjate kësaj dite dhe gjithçka do shkoje me se miri. Edhe ata qe kane pasur mosmarrëveshje do jene me te qete. Për beqaret do ketë takime te shumta, por ata duhet ta hapin zemrën jo te mbyllen ne vetvete.(…)

me shume

Horoskopi ditor sot 25 Korrik 2014

Horoskopi ditor sot 25 Korrik 2014 0

Horoskopi ditor sot 25 Korrik 2014 Dashi  Dite e bukur dhe harmonike kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do mungojnë as çastet pasionante kështu qe shfrytëzojeni sa te mundni çdo moment. Beqaret do ndihen mire ashtu si janë dhe nuk do e kërkojnë me ngulm dashurinë. Ne planin financiar duhet(…)

me shume

Parashikimi Yjeve Horoskopi 24 Korrik 2014

Parashikimi Yjeve Horoskopi 24 Korrik 2014 0

Dashi  Gjate kësaj dite do ndiheni mjaft te lumtur pranë atij qe dashuroni. Ne krahët e tij do përjetoni kënaqësi pa fund dhe do ju duket vetja si një princeshe. Beqaret do realizojnë një takim vendimtar ne orët e mesditës. Mire do jete qe t’i merrni gjerat shtruar. Ne planin financiar planetët do krijojnë kushtet(…)

me shume

Horoskopi ditor sot 23 Korrik 2014

Horoskopi ditor sot 23 Korrik 2014 0

Horoskopi ditor sot 23 Korrik 2014 Dashi Mos bëni çmenduri gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift sepse nuk është momenti me i përshtatshëm. Merrini gjerat shtruar dhe qëndroni me këmbë ne toke. Beqaret do mund te realizojnë takime pa fund, por asnjeri nuk do i emocionoje sa duhet. Financat do jene te kënaqshme.(…)

me shume

Horoskopi ditor sot 22 Korrik 2014, Bricjapi, Ujori, Peshqit

Horoskopi ditor sot 22 Korrik 2014, Bricjapi, Ujori, Peshqit 0

Horoskopi ditor sot 22 Korrik 2014, Bricjapi, Ujori, Peshqit   Bricjapi Jeta juaj ne çift nuk do jete rutine gjate kësaj dite. Se bashku me partnerin tuaj do mendoni te përjetoni emocione te reja dhe eksperienca drithëruese. Beqaret do njihen me disa persona, por duhet te kalojnë disa dite para se ata te japin fjalën(…)

me shume

Horoskopi ditor sot 22 Korrik 2014, Peshorja, Akrepi, Shigjetari

Horoskopi ditor sot 22 Korrik 2014, Peshorja, Akrepi, Shigjetari 0

Horoskopi ditor sot 22 Korrik 2014, Peshorja, Akrepi, Shigjetari   Peshorja Planetët do iu ndihmoje te rivendosni dialogun ne jetën tuaj ne çift sot. Si ju ashtu edhe ai qe keni ne krah do tregoheni me te kuptueshëm dhe do toleroni gjithë kohës. Beqarët do kenë nje ditë me te animuar edhe pse nuk do(…)

me shume

Horoskopi ditor sot 22 korrik 2014, Gaforrja, Luani, Virgjeresha

Horoskopi ditor sot 22 korrik 2014, Gaforrja, Luani, Virgjeresha 0

Horoskopi ditor sot 22 Korrik 2014, Gaforrja, Luani, Virgjeresha   Gaforrja Konfigurimi i yjeve do jete mjaft i favorshem per jeten sentimentale te te dashuruarve, megjithatë nuk duhet ta teproni me kërkesat. Beqaret nuk do jene aspak te favorizuar nga yjet dhe kjo do i merzite pa mase. Mundohuni te merreni me dicka qe te(…)

me shume